O restauraci

O restauraci

Charleston

...ať žije stará dobrá Anglie

Když vejdete do Charlestonu, dýchne na Vás duch staré dobré Anglie a omámí Vás skvostná vůně připravovaných lahůdek. Restaurace se pyšní dvěma patry s interiérem v anglickém stylu 30. let vyrobeném na zakázku přímo v Londýně, a působí tak velmi útulným dojmem. Máte zde pocit, že se čas zastavil, a Vy máte konečně to právo na výjimečně strávené chvíle se sklenkou kvalitního pití v ruce, ať už v hlubokém zamyšlení nebo se svými blízkými.

Integrita restaurace Charleston je založena na tradicích, zkušenostech a zajímavém menu, které je neustále obohacováno. Nevšední styl anglického klubu, příjemná obsluha, rodinná atmosféra a především výtečné pokrmy uhranou i Vás a Vaše přátele.

Gastronomický zážitek

Pochutnáte si na výtečném klasickém steaku, ale proč nezkusit takové delikatesy jako telecí líčka, telecí žebírka, roastbeef či nově kapří hranolky připravované z kaprů z třeboňských rybníků. Na suroviny je zde brán velký zřetel a tak restaurace garantuje opravdu čerstvé, kvalitní a sezónní suroviny od vybraných dodavatelů.

ŽIVÁ HUDBA

Páteční večery se v Charlestonu nesou ve znamení živé hudby, kdy sám pan majitel, který si tuto perlu Karlových Varů hýčká i se svou rodinou, zpívá za doprovodu klavíru.