Vinný lístek

Vinný lístek

ČESKÁ VÍNA

 • Rulandské šedé – kabinet – vinařství Mádl

  395,-
  Suché bílé víno z Velkopavlovické oblasti, středně plné s vůní jabloně a hrušky. Delikátní chuť připomíná zralé plody těchto stromů. Celkový dojem je harmonický a vytrvalý.
 • Tramín Červený – pozdní sběr – vinařství Mádl

  429,-
  Suché bílé víno vysoké kvality. Delikátní vůně květů citrusových rostlin se spojuje s chuťovou komplexností a vytváří na patře zvláštní dojem připomínající jemné koření.
 • Ryzlink Vlašský – pozdní sběr – vinařství Tanzberg

  399,-
  Suché bílé víno z oblasti Mikulova. Jeho aroma je jemně kouřové, podpořené ovocností. Chuť bývá zakončena výraznou kyselinkou, typickou pro tuto odrůdu.
 • Chardonnay – pozdní sběr – vinařství Tanzberg

  449,-
  Suché bílé víno z Mikulovské oblasti. Aroma má jemně minerální s ovocnými tóny, připomínající jížní ovoce. Ovocnost se projevuje i v chuti, kde je doplněna harmonickou kyselinkou.
 • Rulandské šedé – výběr z hroznů – vinařství Pavlov

  399,-
  Polosuché bílé víno z Velkopavlovické oblasti, vyniká intenzivní ovocnou vůní, připomínající zralé exotické ovoce. Příjemně harmonická vyšší kyselinka dělá víno velmi svěží a podtrhuje jeho vyváženost.
 • Chardonnay – pozdní sběr – vinařství Pavlov

  399,-
  Výtečné Chardonnay, které má krásnou zlatavou barvu se zelenkavými reflexy, bohaté, máslovo-ovocné aroma a kulatou šťavnatou chuť. Doporučujeme jej podávat k pečeným mořským i sladkovodním dravým rybám.
 • Sauvignon – Vladimír Tetur

  280,-
  Polosuché bílé víno z Velkopavlovické oblasti, vyniká intenzivní ovocnou vůní, připomínající zralé exotické ovoce. Vinařská obec Velké Bílovice. Příjemně harmonická vyšší kyselinka dělá víno velmi svěží a podtrhuje jeho vyváženost.
 • Ryzlink rýnský – pozdní sběr – Stříbrný Sonberk

  395,-
  Víno má zlatou barvu, vůni vyzrálých tropických plodů, s podtóny karamelu, chuti plné, ale zároveň svěží. Příjemně pitelné , vhodné pro širší společnost a dlouhé večery. Víno je vhodné ke krůtímu masu i lehkým úpravám vepřového na grilu nebo k vyzrálému camemberu s jablky.
 • Pálava – pozdní sběr – Stříbrný Sonberk

  395,-
  Víno světle zlaté barvy, velmi jemné, elegantní vůně. Na patře lahodné, s pikantní kyselinkou, podpořené stopovým množstvím zbytkového cukru. V chuti harmonické a jemně kořenité- Jako aperitiv, k sýrům s bílou plísní, k obědovým salátům, těstovinám, složitějším polévkám a k sladkovodním rybám. Zajímavé k jemnějším, piškotovým dezertům.
 • Sauvignon – pozdní sběr – Stříbrný Sonberk

  395,-
  Víno s přívlastkem pozdní sběr, suché, vůně s nádechem bezových květů, zralého angreštu, chuť je šťavnatá, středně plná s jemně minerální linkou.

Moravská vína

 • Modrý portugal – vinařství Mádl

  399,-
  Moravské suché červené víno z Velkopavlovické oblasti. Hladké, svěží víno s velice příjemnou vůní lesního ovoce.
 • Merlot – vinařství GALA

  699,-
  Moravské víno – odrůda – výběr z hroznů, vinice : Hermersdorfen, velice příjemné, svěží víno s chutí lesního ovoce, jedno z velice oblíbených Moravských vín.
 • Modrý portugal – vinařství Vladimír Tetur

  280,-
  Moravské suché červené víno z Velkopavlovické oblasti. Hladké, svěží víno s velice příjemnou vůní lesního ovoce.

Italská vína


Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-content/plugins/imaginem-shortcodes-r10/shortcodes/general.php:647 Stack trace: #0 /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-includes/shortcodes.php(319): mtheme_display_shortcode_tab(Array, '<div id="food-t...', 'tab') #1 [internal function]: do_shortcode_tag(Array) #2 /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-includes/shortcodes.php(197): preg_replace_callback('/\\[(\\[?)(tab)(?...', 'do_shortcode_ta...', '[tab title="\xC5\xA0u...') #3 /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-content/plugins/imaginem-shortcodes-r10/shortcodes/general.php(715): do_shortcode('[tab title="\xC5\xA0u...') #4 /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-includes/shortcodes.php(319): mtheme_display_shortcode_tabs(Array, '[tab title="\xC5\xA0u...', 'tabs') #5 [internal function]: do_shortcode_tag(Array) #6 /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-includes/shortcodes.php(197): preg_replace_callback('/\\[(\\[?)(tab|ta...', 'do_shortcode_ta...', '<div class="foo...') in /www/doc/www.charleston-kv.cz/www/wp-content/plugins/imaginem-shortcodes-r10/shortcodes/general.php on line 647